Reklaam sulgub sekundi pärast

Beebilõusta endine kallim Ingrid Mänd hoiatas uut kallimat: ära guugeldades ehmu!

Kosmeetikuna töötav Ingrid Mänd seadis pärast viimast suhet endale eesmärgiks, et ei lase pikalt enam endale kedagi lähedale. Ometigi läks asi – kas siis saatuse tahtel või muudel põhjustel – vastupidi.

Ingrid Mänd ja Kristina Pärtelpoeg võtsid video-podcast'is "KÄTS" jututeemaks ka Ingridi uue suhte, mis pole enam saladus, küll aga on saladuseks konkreetne mees, kellega Ingrid suhtes on. Kristina uuris, kui raske oli naisel uude suhtesse minna ning märkis, et tavaliselt kardetakse kuulsa inimesega koos olla või siis vastupidi – tahetakse temaga just sellepärast koos olla. "Minul oli üldse see eesmärk ja mõte, et mitte keegi ei tule mulle ülipikalt lähedale ka. See juhtus, nagu sa tead, kui haige see oli…ta leidis mind Instagramist ja ütles, et sa vist oled päris populaarne (naerab). Ma ütlesin, et ära siis ära ehmata, kui guugeldama hakkad."

"Kas sa oled tundnud, et kui sa oled inimesega koos, kes ei taha avalikku tähelepanu, siis oled ka ennast seetõttu n-ö madalamaks tõmmanud, et mitte nii palju tähelepanu saada? Või võtnud asja nii, et leppigu sellega, sest ma olen kuulus inimene?" uuris Kristina.

"Võib-olla alguses ma mõtlesin selle peale rohkem või kuidagi üritasin seda teha, aga mingi hetk ma mõtlesin, et see on minu elu. Nii on, ma ei tee midagi teistmoodi. Ma ei toppinud teda kuskile, kuigi ma väga tahaksin teda näidata," vastas Ingrid.

Kristina uuris ka, kas n-ö ümbermuutumine pidutsejast Ingridist rahulikuks Ingridiks oli raske ja kas ta vahepeal igatseb mõnda korralikku mitmepäevast pidu. „Ma ei ütle, et ma olen nüüd muutunud „new year, new me“, ma olen ikka mina, aga pooleteist aasta jooksul on seda isu pidutseda tasapisi vähemaks jäänud. Inimesed, kes su ümber on, mõjutavad nii palju. Ma olen need rämmarid nii välja jätnud ja see elu, mis ma praegu elan, tundus mulle enne megaigav, mulle meeldib palju rohkem. Kui ma olen neid pidusid pidanud, siis ma ei saa sealt enam sihukest naudingut. Aga muidugi ma vahel tahan pidutseda.“

Vaata ja kuula lähemalt päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad