Reklaam sulgub sekundi pärast

Üle 20 aasta vana komöödiafilm saab järje. Lindsay Lohan: olen väga põnevil!

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan — FOTO: Eduardo Muñoz / Scanpix

Näitleja Lindsay Lohan avaldas hiljuti, et oodata on 2003. aasta komöödiafilmi "Raju reede" järge ehk teist osa. Naine on enda sõnul väga põnevil, et saab taas kord Jamie Lee Curtisega filmis üles astuda.

2003. aastast pärit ning milleeniumilaste seas populaarses  filmis "Raju reede" mängisid Curtis ja Lohan ema ja tütart. Seega naasevad Tess ja Anna Colemani mänginud näitlejad rohkem kui 20 aasta järel taas oma rollidesse.

"Ma arvan, et meil saab sellega väga lõbus olema. Mul on hea meel, et saan taas Jamie'ga koostööd teha ja näha, kui palju me sellest võtta suudame," ütles Lohan, kuid ei avaldanud, millal filmimine algab või kas stsenaarium on juba valmis. "Ma ei ütle seda veel. Ma ei taha liiga palju infot ette anda. Oleme mõlemad põnevil. Ma räägin ka Jamie nimel."

37-aastane Lohan ütles ka, et tema ja 65-aastane Curtis vestlevad peaaegu ülepäeviti.

"Rajus reedes" söövad nii ema kui tütar Hiina õnneküpsised. Järgmisel hommikul ärgates leiab ema end oma tütre, tütar end aga oma ema kehas. Film põhines Mary Rodgersi samanimelisel 1972. aasta romaanil ja oli sama loo kolmas ekraniseering.

Lisaks kinnitas Lohan uue filmi valmimist Access Hollywoodile:

Allikas: BBC

Kommentaarid puuduvad