Reklaam sulgub sekundi pärast

“Teen nii kiiresti, kui suudan!” Lady Gaga lubab fännidele peagi uut albumit

CNN

Lady Gaga
Lady Gaga — FOTO: 123RF

Lady Gaga teab, et fännid ootavad innukalt tema tulevast seitsmendat stuudioalbumit. Lauljatar lubab, et töötab selle nimel usinalt. Vahepeal on ta olnud hõivatud muu hulgas uue muusikalifilmiga, mis linastub oktoobris, vahendab CNN.

Teisipäeval YouTuber NikkieTutorialsiga vesteldes kinnitas Lady Gaga oma fännidele, et tema uus album on peagi ilmumas ning ta töötab selle valmimise nimel nii kiiresti, kui suudab.

"Võin öelda, et olen praegu sügavalt inspireeritud ja nii põnevil kõigest, mida saan oma fännidele peagi anda," ütles Gaga sotsiaalmeediasse postitatud intervjuuklipis. "Olen sügavalt tänulik, et kõik on minu loovusest põnevil."

Kuigi Oscari ja Grammy võitjast lauljatar üksikasju väga palju ei avaldanud, ütles ta veebruaris oma Instagrami kontol, et tegu pole rokialbumiga.

Samuti on ta viimastel kuudel avaldanud oma Instagrami kontol fotosid salvestusstuudiost klaverit mängimas ning väitnud, et kirjutab laulusõnu voodis.

Lady Gaga viimane album "Chromatica" ilmus 2020. aastal. Sellest hoolimata on naine olnud hõivatud ka teisel rindel: ta on teinud kõvasti tööd palavalt oodatud "Joker: Folie à Deux" muusikalifilmiga, mille filmimine lõppes eelmise aasta aprillis ja linastub oktoobris.

Loe lähemalt SIIT.

Kommentaarid puuduvad