……ükskord kinni võetud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????!
Kaua tal lastakse inimesi tappa ja nende elusid hävitada?????????????????????
Ammu on juba see seadus vastu võetud ,et teda tohib kinni pidada ja vastutusele võtta,MIKS SIIS IKKA VEEL LASTAKSE TSL VABALT TEGU????????????TSEDA!!!!!!!!??????????????????????????????????
TA POLE JU NORMAALNE INIMENE ENAM AMMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
. MIS inimene see selline on,kes laseb süütutel inimestel ja isegi vastsündinutel südametult surra????????????See inimene on püstihull ju,tal pole südant sees !!!!!!!!!!!!
Selline EI VÄÄRIGI INIMESE NIMETUST,SELLISEID SAAB NIMETADA AINULT ELUKATEKS ,VÄRDJATEKS,SADISTIDEKS JNE.KÕIGE HALVEMAS MÕTTES.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PUTJALE IN ISEGI VANGLA LIIGA PEHME KARISTUS,TEDA TULEKD PANNA KUSKILE SÜGAVALE KOOPASSE VÕI KURISTIKKU ,KUST TA MITTE KUNAGI VÄLJA EI SAAKS ,ILMA RIIETETA JA SÕÕGITA,ET TA SEAL HOOLEGA JÄRGI MÕTLEKS,MILLEGA
TA HAKKAMA ON SAANUD,MILLIST KURJA INIMESTELE TEINUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
. KUI Ta üldse ongi võimeline aru saama sellest.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja milline noor naine see veel on,kes tahab sellise sadistiga tegemist teha????????????????Sel naisel puudub igasugune normaalne mõtlemine,kui ta Putja–sugusega tahab tegemist teha!!!!!!!!!!!!!!!!!
See on absurd,kui mõni noor naine tahab sellise vanamehega mingit armusuhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Putja on JÄLK JA EEMALETÕUKAV ALT VASTIK VANAMEES ,TA
ON MÕRTSUKAS ..JA SADIST ,KES NAUDIB SÜÜTUTE INIMESTE SURMA!!!!!!!!!!!!!
NII UKRAINA INIMESTE KUI KA OMA VENE SÕDURITE,sest JUST TEMA ONGI NENDE SADADE TUHANDETE SÕDURITE SURMAS SÜÜDI ,SEST TEMA SAATIS NAD SÕTTA SUREMA ,mõtlemata nende sõdurite vanemate ,naiste ja laste südamevalule !!!!!!!!!!!!!!!
Ma ei taha mitte mõeldagi sellele kohutavale südamevalule,mida need sõdurid on põhjustanud Ukraina inimestele ,lõhkudes ja pommitades nende kodusid,sünnitushaiglaid , koolimaju ,inimeste kodusid ,tavalisi haiglaid , jne .Vene sõdurid käitusid sadistlikult,kui vägistasid sõjas naisi ja isegi noori poisse –tüdrukuid!!!!!!!!!!!
Kust tuleb küll selline südametus. teiste inimeste vastu???????????
Vaatasin ühel õhtul telekast filmi Ukraina sõja algusest .See OLI MASENDAV,ÕUDNE JA SÜDA KISKUS VALUST KOKKU,SEST MU MÕISTUS EI TAHTNUD USKUDA SEDA KOLEDUST JA JULMUST,MIDA NÄGIN .
MIDA HALBA tegid Vene võimule need pisikesed lapsed ,rasedad naised ,vanakesed,koolipoisid ja paljud teised süütud inimesed ,kes selles filmis pidid taluma seda KOLEDUST ja õudust,mida see SADIST PUTIN NE
ILE PÕHJUSTAS?????????????
MILLEGA NAD SELLE ÄRA OLID TEENINUD??????????
SÜÜTUD INIMESED,kelle kodusid pommitati ja milledest jäid järgi ainult rusud ja varemed!!!!!!!!!
Kui palju kurjust mahub selle Putja sisse,kui ta on valmis SÜDAMETULT JA JULMALT LÕHKUMA SÜÜTUTE INIMESTE E LUSID????????????
SELLINE JULMUR TULEB KIIREMAS KORRAS KINNI VÕTTA JA TA ELUAJAKS KARUSTUST KANDMA MÄÄRATA!!!!!!!!!!!
MITTE MINUTIKSKI EI TOHI TA ENAM VABADUSSE JÄÄDA SELLISTE KOLEDUSTE JA JULMUSTE EEST!!!!!!!!!!!!!!
MIKS TA IKKA VEEL VABADUSES ON????????
MIKS EI OLE SIIAMAANI TEDA KINNI VÕETUD?????????VÕIMALUSI ON JU KÜLLALT OLNUD !!!!!!!!!
KAUA VEEL LASTAKSE SELLEL MÕRTSUKAL TEISI INIMESI TAPPA????????????

Vasta