Reklaam sulgub sekundi pärast

Tugev tuul ja tihe lumesadu! Neljapäeval on oodata suurt tormi

Neljapäevaks ennustatakse suurt tormi
Neljapäevaks ennustatakse suurt tormi — FOTO: 123rf

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoosi järgi on neljapäeval ees ootamas korralik torm, kui tuule kiirus ulatub kohati 28 meetrini sekundis. 

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Tihe lume- ja lörtsisadu levib saartelt üle maa ida suunas, hommikul läheb Lääne-Eestis sadu üle vihmaks ja hõreneb. On jäiteoht ja mandril tuiskab. Puhub lõuna- ja edelatuul 8-13, puhanguti kuni 20, saartel ja rannikul 14-18, puhanguti kuni 28 m/s, hommikul tuul nõrgeneb ja pöördub saartel läände. Õhutemperatuur on Ida -Eestis vahemikus -3 kuni -8 kraadi, Lääne-Eestis -2 kuni +2 kraadi ning hommikuks tõuseb. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma, lörtsi ja lund, hommikupoolikul Ida-Eestis tuiskab. On jäiteoht! Ennelõunal puhub edela- ja läänetuul 7-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal puhub mandril lõunakaare tuul 3-8, saartel lääne- ja loodetuul 6-10, puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi. 

Reede öösel on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi. Mandril puhub muutliku suunaga tuul 2-7, saartel valdavalt loodetuul 6-11, puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves, üksikute selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Tuul pöördub kõikjal kirdesse 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi. 

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -5 kuni -11 kraadi, saarte rannikul tuleb kohati kuni -1 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vähest lund. Puhub põhjakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni -8, saarte rannikul kohati -1 kraadi.

Kommentaarid puuduvad