Reklaam sulgub sekundi pärast

Tasub olla ettevaatlik! Teisipäeval püsib jäävihma võimalus

BNS

Teisipäeva hommikul võib 40-45 protsendi tõenäosusega sadada jäävihma.
Teisipäeva hommikul võib 40-45 protsendi tõenäosusega sadada jäävihma. — FOTO: Denys Kurbatov / 123RF.COM

Värske ilmaprognoosi kohaselt algab ööl vastu teisipäeva Tallinnas lumesadu ja hommikul võib 40-45 protsendi tõenäosusega sadada jäävihma.

Linna lepingupartnerid tegelevad libeduse ennetamisega ja on kõrgendatud valmisolekus muutuvatele ilmaoludele reageerimiseks, kuid ettevaatlik tasub olla kõigil liiklejatel!

"Värske ilmaprognoosi kohaselt on homse jäävihma tõenäosus mõnevõrra vähenenud, kuid jälgime pidevalt ilmaprognoose ja hoiame oma hoolduspartnereid kõrgendatud valmisolekus, et nad saaksid muutuvatele ilmaoludele koheselt reageerida ja suunata vajadusel tänavatele kogu ressurss. Palume linnakodanikke jälgida ilmateadet ja käituda liiklemisel talvetingimustele sobivalt. Jalakäijatel tuleks veenduda jalanõude sobivustes talvetingimustega ja enne ülekäigurajale astumist veenduda, et sõidukid jõuaksid peatuda, sest libedus võib pikendada sõidukite pidurdusteekonda," hoiatas Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg.

Enamkäidavatesse ühistranspordipeatustesse on paigaldatud ligemale 300 puistematerjali konteinerit libeduse tõrjumiseks ning täiendavalt pannakse sõelmekotid ohtlikumate treppide ja tõusude lähedusse. MUPO patrullautod on varustatud puistematerjaliga ja on samuti libeduse tõrjel igati linlastele abiks.

Tallinna keskkonna- ja kommunaalamet tuletab meelde, et paljude kõnniteede puhastamise eest vastutab teega külgneva kinnistu omanik ning vajadusel on vaja libedusetõrjet teostada ka mitu korda päevas.

Kommentaarid puuduvad