Reklaam sulgub sekundi pärast

Rõõmusõnum! Tallinnas avatakse veel üks avalik uisuplats

Telliskivis avatakse uisuplats
Telliskivis avatakse uisuplats — FOTO: Pressimaterjal

Täna, 1. detsembril avatakse Telliskivi Kvartalis esmakordselt uisuväljak, kuhu kõik on oodatud talverõõme nautima iga päev kell 10-22. Avatud on uisulaenutus, kuid sõitma saab tulla ka oma uiskudega.

„Uisukohti Tallinna kesklinnas pole just ülemäära, seega loodame, et esmakordselt Telliskivisse kerkinud uisuväljak võetakse kogukonna poolt hästi vastu,“ sõnas uisuväljaku projektijuht Kersti Ojala. „Soovime, et Telliskivi piirkonna külastajatel oleks siin tore sportlik ajaveetmise võimalus, sest väärtustame liikumist ja tervislikke eluviise. Meil saab uisutada nii oma uiskudega kui uhiuute rendiuiskudega, mis on kõik värskelt teritatud,” tõi Kersti Ojala välja. “Plaanis on ka mitmed eriüritused DJ-dega, et pakkuda inimestele rohkem meelelahutust ja mõnusaid elamusi vabas õhus“ lisas uisuväljaku projektijuht.

Telliskivi piirkond on kohalike inimeste ja turistide lemmik, mis on jalutuskäigu käigusel kesklinnast ning kus on hea käia kohvikutes ning nautida ainulaadset keskkonda. “Telliskivi muutub lähiaastatel unikaalseks kultuuri-, vabaaja- ja  ärikeskuseks. Meil on plaanis rajada mitmeid uusi rohealasid ja sportimisvõimalusi. Uisuväljaku käivitamine on esimene samm meie suurtest tulevikuplaanidest, millega tahame Telliskivi kogukonda panustada,” täiendas Telliskivi Kvartali esindaja Alo Kippasto. 

Kersti Ojala sõnul kestab uisuväljaku esimene hooaeg kuni veebruari lõpuni. “Tegemist on mobiilse väljakuga, millele võib iga hooaja alguses soovi korral valida Telliskivis uue asukoha. “Saame tulevikus teha uisuväljaku suuremaks või muuta väljaku kuju – lähtume vajadustest ja sellest, mis selles keskkonnas parima tulemuse annab“ sõnas Kersti Ojala.

“Püüame hoida uisuväljaku kasutamise hinnad taskukohasena,” märkis Ojala. “Nädalavahetustel on samad hinnad, mis argipäevadel ning lisaks on meil perepiletid, et kolmelapsega peredel oleks natuke soodsamad võimalused üheskoos uisutamiseks,“ sõnas uisuväljaku projektijuht. 

Kommentaarid puuduvad