Reklaam sulgub sekundi pärast

Reisisoovitus! TOP 5 Euroopa sihtkohta, kuhu sel kevadel odavalt reisida

Krakow on üks odavamaid reisisihtkohti Euroopas.
Krakow on üks odavamaid reisisihtkohti Euroopas. — FOTO: 123rf

Kevad on imeilus aeg kultuurireisideks. Ilm ei ole liialt soe ning suured turismifirmad pole oma hooaega veel alustanud. Toome teieni nimekirja Euroopa reisisihtkohtadest, mis on eelarvesõbralikud ja mida tasub kevadreisiks kaaluda.

Budapest, Ungari:

Budapest on tuntud oma vapustava arhitektuuri, termide ja elava ööelu poolest. See on olnud suhteliselt soodne sihtkoht, võrreldes paljude Lääne-Euroopa linnadega.

Praha, Tšehhi:

Praha pakub rikkalikku ajalugu, võluvaid tänavaid ja kauneid vaatamisväärsusi. Elukallidus Prahas on üldiselt madalam kui paljudes Euroopa linnades, mistõttu on see atraktiivne valik paljudele reisijatele.

Krakov, Poola:

Krakov on tuntud oma hästi säilinud keskaegse arhitektuuri ja põneva ajaloo poolest. Majutus- ja toidukulud Krakovis kipuvad olema soodsamad kui mujal Lääne-Euroopas.

Lissabon, Portugal:

Lissabon on linn, kus on ainulaadne segu ajaloolisest võlust ja kaasaegsest hõngust. Portugali peetakse üldiselt eelarvesõbralikumaks, kuid eestlastele kipuvad lennupiletid kujuneda kallimaks kui mõnda muusse riiki.

Ateena, Kreeka:

Ateena on üks kõige ajaloolisem paik Euroopas ja pakub selliseid ikoonilisi vaatamisväärsusi nagu näiteks Akropol. Kreeka võib üldiselt olla mõne Lääne-Euroopa riigiga võrreldes taskukohasem.

Paljud neist riikidest on odavad just kohapeal öömaja või toitlustust otsides, kuid lennupiletite hinnad võivad ostjale esmapilgul teise mulje jätta. See-eest varakult oma plaanid paika seades, on võimalik leida ka odavad lennud, mis sind imelisse reisikohta kergelt kohale viivad.