NUNNU VIDEO | Pisikesed koolipoisid tõstsid valesti pargitud tõukerattaid iseseisvalt ümber

Tublid poisid tõukerattaid liigutamas
Tublid poisid tõukerattaid liigutamas — FOTO: kuvatõmmis videost

Kalamaja Facebooki grupis kogub ohtralt reaktsioone armas videoklipp sellest, kuidas kaks koolikotiga poissi omapäi raskeid tõukerattaid ringi tõstavad, et need kellelegi jalgu ei jääks.

“Nendele poistele kulub küll väike preemia ära, Bolti poolt, kodust või koolist. Loodan, et naba paigast ära ei tõstnud,” kirjutas video autor klipi juurde. 

Klipp on juba kogunud üle tuhande meeldimise ja kümneid kommentaare, kus kiidetakse poiste tegevust. “Selline video teeb kohe päeva rõõmsaks!!! Vääriks lausa uudistes kajastamist. Suur lugupidamine poiste vanematele ja päevakangelastele endile!!! Müts maha !!” kirjutab üks kommenteerija.

“Kes nii tublid lapsed on kasvatanud, kohe tahan teada, sest ma tahan talle öelda, kui tubli ja uhke ma olen, et nii vägevad tegelased on kasvatatud,” kirjutab teinegi kommenteerija.

Ühtlasi tuuakse välja, kui piinlik on tõukerattaid nii halvasti parkida, et keegi ja eriti veel laps tunneb vajadust neid ümber tõsta. “Ma küll vajuks häbist maa alla, kui oleks tõuksi laisalt keset teed vedelema jätnud ja kohvikuaknast selliseid junsusid näeks tegutsemas,” kirjutatakse kommentaarides.

Postitusele on juba jõudnud reageerida ka poiste ema. “Nad ise ei saanud üldse aru, millest selline tähelepanu. Sõitsid Sõle Spodikeskusest Sõle ja Telliskivi kaudu Kalamajja koju ja olid neljas kohas tõukse ritta pannud. Kahtlustan, et peale sellist kiitust, saab see nendel uus hobi olema,” kirjutab ta video all kommentaariumis.

Ohtralt on ära märgitud ka Bolti ettevõtet ja juht Markus Villigut, lootuses, et heategijaid märgatakse. 

Vaata imearmsat videot SIIT!

Videot kommenteerib ka Bolti pressiesindaja Liisi Maria Aleksius, kelle sõnul on tegemist tõeliselt armsa videoga. “Meil on hea meel näha, et lapsed hoolivad meie linnakeskkonnast, et kõigil oleks siin turvaline ja mugav liigelda. Oleme kutsunud poisid enda tõukerataste lattu külla, et näidata neile, kuidas meie tõukerataste eest hoolt kanname,” sõnab ta.

Lisaks paneb Bolt kõigile südamele, et tõukerattaid peab nõuete kohaselt parkima. “Loomulikult ei peaks lapsed linnas tõukerattaid ümber parkima, vaid soovime, et iga tõukeratta kasutaja pargiks peale sõitu oma tõukeratta sama eeskujulikult nagu lapsed seda tegid ja töötame selle nimel, et linnas oleks mugav tõukerattaid korrektselt parkida,” lisab Aleksius.

Kommentaarid puuduvad