Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis toimub? Tapal osalesid liitlassõdurid suures kakluses

BNS

Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. — FOTO: AP Photo/Pavel Golovkin/Scanpix

30. märtsi hilisõhtul toimus Tapal Grossi toidukaupade poe kõrval parklas suurem kaklus meeste vahel, kes pealtnägijate hinnangul võisid olla liitlassõdurid, kirjutab Virumaa Teataja.

Politsei väitel puuduvad neil intsidendi kohta andmed, kaitsejõudude kommentaar tööpäeva lõpuks toimetusse ei jõudnud, kuid Virumaa Teataja on näinud klippe, mis kohalikud on telefoniga filminud, ja kuulnud juhtunu kirjeldust.

Omavahel kaklema läinud mehed olid tõenäoliselt sõjaväelased, ilmselt liitlassõdurid, ja tegemist ei olnud kahe mehe tüliga, vaid rüseluses osales suurem seltskond.

Intsident juhtus laupäeval kell 23.30-24 ja vältas vähemalt paarkümmend minutit. Pealtnägijate sõnul saabus kaklevaid mehi lahutama erirühm, kuid pole teada, kas tegemist oli tsiviil- või sõjaväepolitseiga. "Mõned kaklejad suruti päris karmilt maha, käed pandi raudu ja tiriti autodesse," rääkis sündmuse pealtnägija. "Nad karjusid autos edasi ja tagusid selle aknaid. Ime, et puruks ei löönud."

Samas piirkonnas asuv pitsakohvik olevat rahvarohke olnud juba päeval ja valdavalt olevat külastajad olnud erariietes liitlassõdurid, kes tarvitasid ka alkoholi.

Kolm aastat tagasi oli Tapal samuti probleeme liitlassõdurite korrarikkumistega: nad tarvitasid alkoholi ja häirisid kaasreisijaid rongides ning kaklesid linnas eraisikutega. Toona algatati ühe intsidendi puhul isegi kriminaalmenetlus.

Näita 3 kommentaari

Sellised “sõbralikud” tegelased tagavad riigi julgeolekut siis…!!

Vasta

Joogise peaga ollakse härjad. Muidu sõeluvad püksid püüli.
Ja sellised peaks nagu kaitsma…. Muidusööjad siin riigis, ei midagi muud.
Ja kõik mätsitakse kinni….

Vasta

Raske on jah,kui sellise pinge all veel hakkad alkoholi tarvitama.Peab juua oskama jah.

Vasta