Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtus? USA kaitseminister Lloyd Austin viidi intensiivraviosakonda

BNS

Lloyd Austin viidi pühapäeval Walter Reedi sõjaväe meditsiinikeskuses üle intensiivraviosakonda!
Lloyd Austin viidi pühapäeval Walter Reedi sõjaväe meditsiinikeskuses üle intensiivraviosakonda! — FOTO: Getty Images / Scanpix

USA kaitseminister Lloyd Austin viidi pühapäeval Walter Reedi sõjaväe meditsiinikeskuses üle intensiivraviosakonda, teatas Pentagon arstide avaldust edastades.

"Kaitseminister viidi pärast analüüse jälgimisele intensiivraviosakonda," teatas USA kaitseministeerium. Lloyd Austin andis pühapäeval ametikohustused üle oma asetäitjale Kathleen Hicksile.

"Täna umbes kell 16.55 andis sekretär Austin ametkonna funktsioonid ja ülesanded üle asekaitseminister Kathleen Hicksile. Asekaitseminister on ametikohustused üle võtnud," ütles Pentagoni pressiesindaja Pat Ryder ametlikus avalduses. Ryder kinnitas, et Valget Maja ja USA kongressi on teavitatud.

Varem teatas Pentagon, et kaitseminister viidi haiglasse "tekkivale põieprobleemile viitavate sümptomite tõttu". 

Austin kadus avalikkusest detsembri lõpus ja jaanuari alguses pärast 22. detsembril tehtud eesnäärmeoperatsiooniga seotud tüsistusi ja varjas algselt oma haiglaravi president Joe Bideni ja ülejäänud valitsuse eest. Austin vabandas veebruari alguses, et varjas oma eesnäärmevähi diagnoosi ja haiglaravi.

Kommentaarid puuduvad