Reklaam sulgub sekundi pärast

Milline vaatepilt! Südikad pensionärid korraldasid nõukaaegsete riietega moeshow

4. juulil oli Valga Muuseumis palju sagimist, sest seal demonstreeriti huvilistele nõukogudeaegset moepärandit. Valga Muuseumi varahoidja juhiabi Marju Rebane ütles „Seitsmestele uudistele“, et moeshow tarbeks on riided õmmeldud Valga Õmblusvabrikus, sest vabrikul täitus 60 aastat.

„Täna on Valga Muuseumis päris palju sagimist ja toimub moedemonstratsioon, kus me tutvustame huvilsitele nõukogudeaegset moepärandit, täpsemalt sellist moepärandit, mis on õmmeldud Valga Õmblusvabrikus ja me teeme seda sellepärast, et õmblusvabrikul täitus 60 aastat,” ütles Valga Muuseumi varahoidja juhiabi Marju Rebane.

Kui lihtne või raske oli moeetendusele modelle leida? „Kuna meil Haaberstis on Naisteklubi, siis pöördusin naistepoole, et teeme ühe demonstratsiooni. Naised ütlesid esialgu, et ei ei, mis sa nüüd, oleme surmale võlgu ja nüüd modelliks. Aga meil oli 47 modelli ja kõige vanem meesterahvas 82-aastane,” kommenteerib Haabersti Naisteklubi president Olga Kala.

„Täna näeme vahvaid tolleaegseid naisterõivaid. Kuidas naised käisid tööl, kuidas nad riietusid tänaval, kuidas nad pidudel käisid ja vahvaid aksessuaare, mida nad tollel ajal kandsid, ka meigimoodi,” ütles moeshow korraldaja Kristi Kristall.

Vaata lähemalt päises olevast videost!