Geniaalne! Tulekahju ohvriks langenud Pakendikeskus reageeris olukorrale humoorikalt

Pakendikeskus reageeris põlengule omapärase huumoriga
Pakendikeskus reageeris põlengule omapärase huumoriga — FOTO: Erakogu/Pakendikeskuse logo

Teisipäeva õhtul puhkes Suur-Sõjamäe jäätmejaamas tulekahju, mille tagajärjel hakkas õhus levima mürgist suitsu. Põlengust ei jäänud puutumata ka lähedalolev Pakendikeskus, kes antud põlengust

Häirekeskus sai kell 17.49 teate, et Rae vallas Soodevahe külas Suur-Sõjamäe tänaval põleb jäätmejaam. Sündmusele reageeriti kõrgeima astme järgi.

Kokku võttis tuld kolm hoonet, millest üks oli ka Pakendikeskus. “Šokk. Pole meie jaoks hetkel midagi põletavamat kui tulekahju, mis Suur-Sõjamäe jäätmejaamast alguse sai ja on paraku ka Pakendikeskusesse jõudnud,” kirjutab Pakendikeskus Facebooki tehtud postituses. “Mis-, kas-, kuidas- jne küsimused saavad õigel ajal kindlasti ka kõik vastatud, kuid enne, kui saab kustutatud uudishimu, lubagem kustutada tuld.”

Ettevõte tänab postituses ka päästjaid tehtud töö eest. “Täna saame öelda vaid üht: see ei ole lõpp. Kõik kestab edasi. Selle tulekahju pärast ei lõpe veel meie püha üritus,” seisab postituses.

Mis teeb postituse aga silmapaistvaks, on foto. Pildil on näha põlevat hoonet ja kirjet END, kuhu juude on kirjutatud tekst, mis moodustab kokku lause “This is not the end (see ei ole lõpp – toim)”.

Pakendikeskus on ka varasemalt silma torganud eriti nutikate ja teistmoodi reklaamilahendustega.

Vaata postitust!

Vaata fotosid ja videosid põlengust SIIT!

Näita 2 kommentaari

Iga aasta enne inventuuri?

Vasta

On see asi mille üle nalja visata? :)

Vasta