Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTO! Pakendikeskus tõttas presidendi kutsest ilma jäänud Ester Karusele appi

Pakendikeskus hiilgab järjekordse reklaamiga
Pakendikeskus hiilgab järjekordse reklaamiga — FOTO: Delfi Meedia/Pakendikeskus

Eelmisest nädalast saadik kütab kirgi president Alar Karise otsus kutsuda vabariigi presidendi vastuvõtule vaid osa riigikogu liikmeid. Nende seas oli ka Ester Karuse, kes olevat selleks puhuks endale kleidigi tellinud ning pool juba ära maksnud. See ei jäänud märkamata ka Pakendikeskusel, kes taaskord osava reklaamiga hakkama sai.

Pakendikeskus, kes on tuntud oma tabavate ja ühiskonnast tõukuvate reklaamide pooleks, on suutnud naljaks keerata ka värske presidendi vastuvõtu skandaali. Nii postitasid nad oma Facebooki kontole järjekordse humoorika reklaami.

„Kust tuleb tolm ja kuhu kadus vastuvõtukutse? Pole vahet, kas poolik kleit või terve, meie abiga säilitavad su rõivad alati värske välimuse,“ kirjutas ettevõte oma Facebooki kontol. Ühtlasi pakkusid nad lahendust rahvasaadikute kleidimurele - appi tuleb võtta läbipaistev kilekott rõivastele. „Et vastuvõtukleit ei jääks tolmu koguma,“ soovitab Pakendikeskus.

Nende postitus on juba ohtralt reaktsioone kogunud ja jäänud silma paljudele. „Lausa kahju hakkab, et parasjagu pole vaja pakendeid osta,“ kirjutas üks kasutaja postituse all. „Abiks ikka!“ naeris postituse üle ka Ester Karuse.

President Alar Karis otsustas tänavu Rahvusooper Estonias toimuvale vabariigi aastapäeva vastuvõtule kutsuda vaid riigikogu juhatuse liikmed, samuti erakondade fraktsioonide ning komisjonide esimehed ja aseesimehed. Seda sellel eesmärgil, et kõik kutsutud mahuksid Estonia kontserdisaali.

Nii mõnelegi riigikogu liikmele tuli uudis halva üllatusena, sest kutse saabumine oli ajaloost lähtuvalt eeldatav ning mitmedki, sh näiteks riigikogulane Ester Karuse, olid juba selleks puhuks endale kostüümid tellinud. Vaata ka ülevaadet, kes said ja kes ei saanud kutset!