Reklaam sulgub sekundi pärast

Ettevaatust! Kelmid saadavad Bolti nimel petukirju

BNS

Joonatan Pärn

Kelmid saadavad Bolti nimel ja ettevõtte brändinguga meilidega inimestele petuskeeme.
Kelmid saadavad Bolti nimel ja ettevõtte brändinguga meilidega inimestele petuskeeme. — FOTO: Anni Õnneleid / Delfi Meedia

Kelmid saadavad Bolti nimel ja ettevõtte brändinguga meilidega inimestele petuskeeme, eesmärgiga neilt raha kätte saada, vahendab BNS.

Esmaspäeval jõudsid paljude inimesteni e-kirjad, mis väitsid, et nende krediitkaardi kinnitamine Bolti rakenduses ebaõnnestus ja makse ei läinud läbi. Klientidel palutakse e-kirjas sisestada krediitkaardi andmed uuesti. "Kinnitame, et Bolt ei ole selliseid e-kirju saatnud ja tegemist on petuskeemiga. Palume inimestel mitte sisestada krediitkaardi andmeid e-kirjas saadud lingi kaudu," teatas Bolti pressiesindaja.

Ettevõte tuletab meelde, et Bolt ei küsi kunagi e-maili kaudu krediitkaardi andmeid. Pangakaardi andmeid tuleks sisestada vaid läbi Bolti või Bolt Foodi rakenduse. Samuti palub Bolt tähele panna, et kõik ettevõtte ametlikud e-mailid tulevad aadressidelt, mille lõpus on “@bolt.eu”.

"Kui olete sattunud taolise kelmuse ohvriks, palume pöörduda politseisse. Omalt poolt teeme kõik võimaliku, et kelmusega seotud veebilehed blokeerida ja internetist eemaldada," lisas Bolti pressiesindaja.