Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Uus hitt! 5MIINUST avaldas Ibizal filmitud suvesingli “vamos”

5MIINUST
Foto: pressimaterjal

5MIINUST andis suvele ametliku avapaugu ja avaldas Ibizal filmitud kuuma videosingli “vamos”. Lugu ja selle video on täpselt sama lõbusad kui üks korralik Eestimaa suvi ja 5MIINUST on peale eepilist ja tõsisemapoolset talvealbumit tagasi omas mahlas.

Bändiliikmetele lisaks andis “vamose” muusikasse oma panuse ja lihvis valmis hitimeister ning “kõik on süüdi” EP produtsent Kim Wennerström. Video valmis Riba Films tegijate Jaan Sinka ja Robert Parelo juhtimisel.

kohvri arvates on tegu nende seni kõige lollima lauluga ja “vamos” räägib kohast, kuhu ta tõenäoliselt enam kunagi tagasi ei lähe. Ja kokkuvõtvalt tahaks ta tsiteerida Heiko Sallokit: “See laul rikub nii paljude inimeste suve ära.”

“vamose” video filmiti kuuke tagasi kõrghooajaks valmistuval maailma kõige kuulsamal peosaarel Ibizal. Videos rullub lahti üks korralik saaga, kus 5MIINUSE igal liikmel on oma roll ning peoõhtule järgnevad korralikud seiklused ja püänt. Põhja-Korea: ”Me ei olnud enne selle loo tegemist Ibizal käinud, aga nüüd oleme…”

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI