Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Tunnetest sai muusika! Tõusev täht An-Marlen avaldab: ma olen armunud!

An-Marlen
An-Marlen — FOTO: Henri Väljak

Täna, 21. septembril andis An-Marlen välja peale debüütalbumi „Iseendale” ilmumist uue singli „Endale”, mis on valminud koostöös produtsent boipepperoniga.

An-Marleni aasta on olnud töine. Maikuus ilmus 7 looga debüütalbum „Iseendale”, mida saatis albumifilm. Eelmine singel “Soovin, et sa” püsis Eesti Viral Top 50 tabelis üle kuue nädala. Kui albumi materjal keskendus rohkem keerulistele emotsioonidele seoses armastusega, siis uus lugu on oma vormilt helge ja üdini positiivne, rääkides rõõmutundest ja uuest armastusest.

„Suvi oli soe ja armastust täis, ning kõik see leidis oma koha minu uues singlis „Endale”. Ma olen armunud, õnnelik ja loodan, et see suvi kestab selle laulu saatel teie südametes edasi,” selgitab An-Marlen. Singli miksis ja masterdas produtsent Taavi Paomets. Loole valmis ka muusikavideo Henry Pareloga, kes on debüütalbumi „Iseendale’’ albumifilmi autor. „Endale’’ video filmiti üles ühe päevaga ja rohkem kui 30 erinevas lokatsioonis.

Lugu valmis koostöös varasema muusikalise mõttekaaslasega produtsent boipepperoniga, kellega on valminud ka „Lasin sul minna” An-Marleni albumilt, ning „Kosmoselaeval’’, mis on nende esimene ühissingel boipepperoni peagi ilmuvalt debüütalbumilt „qqndqt”. „Lugu sündis väga spontaalselt, teadsime suunda ja selle kursil läksime. Välja tuli midagi väga värsket ja vinget. Loo eesmärk on lihtsalt panna inimesi vabanema igapäeva muredest ja nautima muusikat, kas siis tantsupõrandal või hoopis kuskil kosmoses,” täpsustab produtsent boipepperoni.

An-Marleni esineb 7. oktoobril klubis Amigo ning 14. oktoobril toimub pidu klubis Studio, kus filmiti albumifilmi üks videotest, et tähistada singli ilmumist. Muusikat mängivad An-Marlen, tema sõbrad ja albumi „Iseendale’’ produtsendid.

Vaata värsket muusikavideot!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI