Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM

Smilersit soojendav Supernova solist paljastas, mida nad lava taha soovivad: trumpame lollused üle!

Rainer Michelson
Rainer Michelson — FOTO: kuvatõmmis

Nädala alguses avalikustati saladus – 18. märtsil toimuva Smilersi suure juubelikontserdi soojendusesineja on armastatud ansambel Supernova!

TV3.ee portaalil õnnestus Supernova solist Rainer Michelsoniga ka intervjuu teha ja mees tõdeb, et tunne on väga hea. “Koos Smilersiga esineda nii suure publiku ees on väga tore ja selliseid võimalusi väga tihti ei tule. See pakkumine oli üllatus ja üldse ei aimanud! Jah-sõna tuli kiiresti ja mis siin salata, iga bänd võtab sellise pakkumise vastu ja suurima rõõmuga teeme ära selle,” ütleb Rainer.

Kontserdi eel bänd veel ärevust ei tunne ja midagi karta ei oska, sest niivõinaa läheb midagi alati valesti. “Seal tuleb täiega panna, see on väga äge, lahe ja mõnus! Tuleb väga palju rock’n’rolli meie ja Smilersi poolt ning me teeme ka midagi muud lisaks enda loomingule,” kinnitab ta.

Mis kuulub Supernova raiderisse? “Meie backstages on väga palju asju! Ühe asja me võtsime oma raiderist ära – meil vanasti oli punkt nagu pakk 500 euroseid. See tekitas väga palju segadust ja siis me võtsime selle ära. See summa läks arvatavasti eelarvest välja väga tugevalt. Raiderisse kirjutatakse tavaliselt lolluseid ja me mõtlesime ka, et trumpame mõned üle. Sinna võib igasuguseid naljakaid asju kirjutada, aga seda ei saa väga tõsiselt võtta,” muheleb Rainer. “Leebemaid lolluseid on meil seal terve hunnik!”

Vaata videost, mida bänd veel lava taha kindlasti soovib!

Leia VIIMASED piletid Smilersi suurele juubelikontserdile 18. märtsil Unibet Arenal SIIT!

Kommentaarid puuduvad

Parimad uued ja vanad hitid

toob sinuni STAR FM