Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Rõõmusõnum fännidele! Peosarja Grind sünnipäev toob Tallinnasse legendaarse briti muusikaduo

Chase & Status
Chase & Status — FOTO: Pressimaterjal

Peosari Grind on elektroonilise muusika austajatele elamusi pakkunud juba 13 aastat. Otseloomulikult ei jää Grind sünnipäevapidu võlgu ning tähistamiseks on Tallinnasse kutsutud Chase & Status (UK). Briti legendaarne muusikaduo saabub Kultuurikatlasse 8. märtsil. Samal õhtul astuvad puldi taha ka Jozels, MHKL, Xane, SIIMI, Majestim ning JAVÚ.

Üks viimase aastakümne edukamaid ning hinnatumaid Briti elektroonilise muusika koosseise, Chase & Status rõõmustab 8. märtsil muusikaaustajaid elava DJ-set’iga. Duosse kuuluvad Will Kennard ja Saul Milton, Briti muusikaprodutsendid, keda on nimetatud kaasaegseteks suunanäitajateks elektroonilise muusika maailmas. 

2022. aastal andis Chase & Status välja oma kuuenda stuudioalbumi “What Came Before”, mis koondab enda alla 15 tegevusaasta jooksul kogutud teadmised. Terve kauamängiv on emotsionaalne, dünaamiline ning loodud sügava pühendusega reivi kultuurile. Kõike seda saab muusikaaustaja omal nahal tunda ka eesoleval Grindi sünnipäeval.

Muidugi astuvad 8. märtsil lavalaudadele ka juba kõigile tuttavad Grindi enda poisid Jozels, MHKL ja Xane. Sünnipäevale on lahkesti kutsutud muusikat valima ka Grindi head sõbrad SIIMI, Majestim ning JAVÚ. 

“Vahepeal peab ennast näpistama, mõistmaks et see ei ole uni. Siinkohal tahaks tänada kõiki uusi ja vanu grindi sõdureid, kes selle kõik võimalikuks on teinud,” sõnab Joosep Järvesaar Grindi 13. sünnipäeva eel ning lubab, et Grind ei kao kuhugi!

Grind on sündinud kolme sõbra – Mihkli, Joosepi ja Kaareli –  ühisest huvist elektroonilise muusika vastu. Tänaseks on pidudesarjal oma lojaalne fännibaas ning võõrustatud on sadu elektroonilise muusika artiste nii kodust kui välismaalt. Südamega juhitud ettevõtmine on tänaseks Eesti üritusmaastikul tugevalt oma kanna kinnitanud. Seda toetab ilmekalt ka suvine Beach Grind festival Pärnus, mis kasvab igal aastal ning meelitab kohale tuhandeid muusikasõpru.

Grindi 13. sünnipäev toimub 8. märtsil Tallinnas, Kultuurikatlas. Üles astuvad Chase & Status (UK), Jozels, MHKL, Xane, Siimi, Majestim ja Javu. 

Leia piletid SIIT!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI