Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Puuluubi liige avaldab, kuidas sai alguse koostöö 5MIINUSEGA: ootamatult selgus prooviruumis, et…

5MIINUST ja Puuluup.
5MIINUST ja Puuluup. — FOTO: Xenia Leontjeva/Delfi Meedia

Hiljuti avalikustati Eesti Laul 2024 poolfinalistid. Üheks neist on ka bändide 5miinust ja Puuluup koostöös valminud lugu “(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi”.

“5MIINUST helistas meile ja tegi sellise ettepaneku,” sõnas Puuluubi liige Marko Veisson küsimuse peale, kuidas sai alguse koostöö tuntud räpipundiga. “Ootamatult selgus prooviruumis, et mingisugused kanalid avanesid ja see koos jämmimine, esialgu üksteise lugude tegemine, hakkas kuidagi väga hästi jooksma.” 

Just selles samal laines tekkiski meestel mõte teha lugusid ka koos, rääkis Marko saates “Vikerhommik”.

Nüüd aga sõidavad bändid koos Puuluubi teise liikme Ramo Tedre majja Soome, kus hakatakse koos musitseerima. Bändilaagri mõte on tavaelu keskkonnast ära saada ja pühenduda ainult muusikategemisele. “Eriti kui on suurem hulk inimesi, siis lähed kuhugi välismaale ja keegi ei pea kuhugi pooleks tunniks ära jooksma. Seal tekib ka selline kontsentreeritud energia ja üksteist inspireeriv atmosfäär,” selgitas Veisson.

Muusikaliselt eemaldub antud ühine projekt Puuluubi stiilist. “Puristlikele fännidele lohustuseks ütlen ma, et kindlasti ei jää sinna ja tuleme oma liistude juurde tagasi,” sõnas Marko. 

Veisson arvab, et paljud Puuluubi fännid võivad arvata, et uus lugu on väga 5MIINUST ning 5MIINUSE fännid võivad arvata hoopis vastupidi – lugu on liiga Puuluup. Loominguliselt on mõlemad bändid loos võrdselt sees.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI