Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Mida soovib Smilers enda lava taha? Hendrik Sal-Saller: oleksime võinud hullu panna, aga…

Hendrik Sal-Saller
Hendrik Sal-Saller — FOTO: kuvatõmmis

Juba sel laupäeval toimub Unibet Arenal Smilersi 30. juubeli kontsert, mis tuleb suurem ja võimsam kui eales varem. TV3.ee sai eksklusiivse võimaluse külastada bändi peaproovi ja uurida, kas mehed on suureks etteasteks valmis.

Smilersi ninamees Hendrik Sal-Saller tunneb end kontserdi eel väga hästi. "Praegu küll on tunne esimese nelja looga, et midagi väga valesti ei saa minna. Kuigi, alati saab minna, aga ma loodan, et ei lähe," muheleb ta.

Kas nii pika ajalooga bändil on üldse vaja enam proove teha? "Proovi on vaja teha, sest meil on lisajõud seekord laval ja neid on päris mitu inimest, nendega koos on vaja asjad läbi teha. Mõned lood tulevad, mida iga päev ei mängi ja need on vaja meeldetuletada," ütleb Sal-Saller.

Smilersi puhul tähendab isegi juba kaks aastat vana lugu, et see on praktiliselt tutikas. "Eks me mängime lugusid siit ja sealt. Paratamatu olukord on see, et me ei saa kõiki lugusid mängida. Mingid valikud tuleb teha ja ma loodan, et need saavad olema õiged," jääb Hendrik lootusrikkaks.

Vaata videost, mida soovib Smilers enda lava taha ja kas peale kontserti võetakse ka puhkepaus!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI