Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuula! Superstaari saatest sirgunud lauljatar Maribel Väänal ilmus uhiuus singel

Maribel Väänal ilmus uus singel
Maribel Väänal ilmus uus singel "Seitsmendas taevas" — FOTO: Pressimaterjal

Lauljatar, saatejuht, modell Maribel Vääna andis välja uue latiino-hõngulise singli “Seitsmendas taevas”. Muusika ja lüürika tiimi kuulusid veel Maribeli kõrval Emili Jürgens ja Clifford Goilo.

Lugu ''Seitsmendas taevas'' räägib suhetest, mis on lõppenud pettumusega. Maribeli sõnutsi kirjeldavad laulusõnad valu ja tühje lubadusi, mida kõik oleme mingil hetkel kogenud, kuid olulisemalt võimet iseendast kindlust, sära ning õnne leida: “Meie sära ja selle säilitamine on meie endi kätes ning see ei ole mitte kellegi teise võimuses meilt võtta. Laul kujutab soovi enda tõde välja öelda ning mitte lasta teistel seda varjata. Kogu loo võtab kõige paremini kokku refrääni lause - Mu sära on päris ja seda mult võtta ei saa.” 

Singlile valmis Goodman Productions tiimi poolt hoogne ja lavastuslik video, milles astuvad näitlejatena üles ka tõsieluseriaalist Villa tuntuks saanud noored. Muusikavideo räägib sellest, kuidas sotsiaalmeedia agentuur üritab luua uut blondi bombshell-staari ja teda rahaliselt ekspluateerida. Video kulgedes on näha pearollis oleva Maribeli kasvavat enesekindlust, julgedes lõpuks enda eest välja astuda. 

Video režissööri Gabriel  Mältoni sõnul vajas Maribeli tugev ja sügav sõnum just täpselt nii energilist ja värvilist visuaali: “Ükski idee ei olnud liiast ja pigem otsisime veel viise, kuidas vürtsikust juurde keerata. Selle projekti puhul oli selgelt näha, kuidas terve meeskond hingas sama rütmi ja pakatas sama energiat. Kõik olid südamega algusest peale asja juures ja kuigi võtted venisid - nagu muusikavideole kohane - pikemaks, ei olnud platsil mitte ühtegi väsinud nägu.”

Vaata ka galeriid muusikavideo filmimisest!

Kuula uut lugu lähemalt siit!