Reklaam sulgub sekundi pärast

Kõrv peale! Trad.Attack!’il ilmus uus suvine lugu

Trad.Attack
Trad.Attack — FOTO: Pressifoto

Folgijuurtega poplugu, mis toob laia naeratuse näole ja tekitab sooja suvetunnet - Trad.Attack! avaldas täna neljanda singli “Püksata magama” enda nädala pärast ilmuvalt albumilt “Bring it on”. Uus lugu tõstab au sisse töötegemise ning ei luba unustada ka puhkamist ja lõbutsemist.

“Lugu räägib teomehe nädalast, kust ei puudu nii raske töö tegemine kui ka väljateenitud puhkus,” avab singli tausta bändi trummar Tõnu Tubli. “Juba vanasti teati, et pärast töönädalat tuleb lõõgastuda, puhata ja lubada endale natuke lõbutsemist!”

“See on meie uue albumi kõige pikemalt küpsenud lugu,” avab loomise protsessi bändi kitarrist Jalmar Vabarna. Ühtlasi juhtus selle looga ka väike ime. Nimelt paar päeva enne loo ilmumist kirjutas bändile “Püksata magama” loo algupärandi ehk arhiivisalvestise laulja Pauline Vapperi lapselapselaps. “Eesti on täpselt nii väike!” lisab bändi kitarrist Jalmar Vabarna. “Seda ägedam on arhiivist inspiratsiooni saada - kunagi ei tea, kelle esivanemate pärandist järgmine hitt saab!” 

Trad.Attack!’i uus album “Bring It On” ilmub 31. märtsil ning lisaks mitmetele kodumaistele muusikutele teevad uuel albumil kaasa ka Gruusia vokaalansambel Iberi ning Kanada pop-folk bänd The East Pointers. Uus album saab hoo sisse üle-eestilise tuuriga. 6.-30. aprillini toimub 15 erilist kontserti ehk EESTI TUUR #2, mille piletid on müügil Ticketeris.

Kuula uut lugu lähemalt siit.