Kõrv peale! Rita Ray avaldas värske singli “Please Wait For Me”

Rita Ray
Foto: Pressimaterjal

Täna, 18. novembril nägi ilmavalgust soulitari Rita Ray singel, mis kannab pealkirja “Please Wait For Me” ning markeerib peatset LP ilmumist. Värske pala on “A Life of Its Own” nime kandva helialbumi nimistust autori üks lemmikuid.

“Please Wait For Me” räägib avastusest, et kõik inimesed polegi ilusad ja head nagu Sõpruse Puiestee laulis. ”Puudutan selles loos tunnet, mis tekib, kui emotsionaalset pagasit on minevikust liiga palju kaasas. On raske usaldada inimest, kes on küll usaldust väärt, kuid kui minevik trügib tahtmatult usalduse vahele, on vaja aega, et see usaldus tekiks. Tean, et see tunne on mööduv ja nii klišee kui see ka poleks – tunneli lõpus paistab alati valgus,” kommenteeris loo tagamaid helilooja, laulja ja laulukirjutaja Rita Ray.

Elegantselt kulgev lugu kannab artisti jaoks ainulaadset hingust. “Minu jaoks on see lugu väga eriline, sest selle looga sain proovida kätt ka dirigendi rollis, juhatades keelpilliorkestrit,” rõõmustas Rita.

Ametlikult ilmub album novembri lõpus, kuid uudistel tasuks silma peal hoida, sest üsna varsti on kogu kauamängiv ”A Life of Its Own” eelkuulatav voogendusplatvormilt Fairmus.

Albumi esitluskontserdid toimuvad 3. detsembril Tartu Vanemuise ja 10. detsembril Tallinna Alexela kontserdimajades. Heliteost esitatakse spetsiaalselt kureeritud elamusena – Tartu ja Tallinna kontserdimajades teeb Rita Ray ansambliga kaasa ka 25-liikmeline ÜENSO orkester, mida juhatab dirigent Kaspar Mänd. Tallinna esitluskontserdile on oodata soojendusbändi Silky Steps (endine Steps To Synapse). Lisaks toimub järelpidu endises NO99 teatrimajas.

Piletid saadaval Piletikeskusest!

Kommentaarid puuduvad