Kõrv peale! Jaagup Tuisk avaldas värske singli, kus teeb kaasa ka palavalt armastatud lauljatar

Tuisk
Foto: Pressimaterjal

Jaagup Tuisk avaldas täna uue singli “Tuhk ja tolm”, millele on oma vokaali lisanud ka eestlaste poolt armastatud lauljanna Ines. Artistid andsid fännidele uuest loost teada lõbusa TikTok videoga, millel tänaseks juba üle 50 000 vaatamise.

Uus lugu sai kirjutatud ning salvestatud Helsinkis koostöös produtsent Elias Hjelmiga.

“Lugu sündis seekord meie põhjanaabrite juures. Kui ma üldiselt olen oma lugusid ise kirjutanud ning produtseerinud, siis aasta alguses tundsin, et olen avatud uutele suundadele ning tore oleks teha koostööd inimestega, kellega ma pole seni kokku puutunud. Läbi plaadifirma jõudsin Soome produtsent Elias Hjelmini.

Kui ma kevadel Eliasega esmakordselt stuudios kohtusin, mängisin alustuseks talle ette erinevaid ideid ning üks konkreetne sündipartii jäi talle kohe kõrva – sellest ka lugu alguse sai. Klappisime hästi ning juba samal päeval jõudsime loole anda peaaegu lõpliku vormi. Kirjutasin sealsamas ka loole sõnad.”

Kuidas aga tekkis idee kaasata loosse Ines? Jaagupi sõnul ei näinud ta lugu algul koostöösinglina, kuid ühel hetkel hakkas lugu kuulates tekkima tunne, et just Inese vokaal annaks sellele palju juurde:

“Mingi hetk istusime plaadifirma kontoris, kuulasime loo demo ning olin esialgset versiooni ka natuke ise täiendanud. Ühel hetkel tekkis tunne ja idee, et just Inese imeline ja äratuntav vokaal annaks sellele loole palju juurde. Me ei käinud linnapeal lugu erinevatele naisartistidele pakkumas – oli vaid üks variant ja selleks oli Ines.

Kui ta lõpuks mulle koju stuudiosse tuli, siis ma ei valeta – ärev tunne oli sees, aukartus. Aga ta mõjus nii vahetult ja soojalt ning mõne hetkega oli see kadunud. Väga äge oli temaga koostööd teha – ülimalt professionaalne laulja ja artist.”

Jaagupil on tänavu olnud aktiivne ja tegus aasta. Jaanuaris juhtis ta ETV-s noorte lauljate saadet “Tähtede lava”, veebruaris osales oma looga “Kui vaid” Eesti Laulul. Jaagupi sealne võimas lavashow ja esitus jäid silma Stefanile ja tema managementile, kes omakorda pakkusid Jaagupile kohta Stefani Eurovisiooni lavashow produktsioonitiimis.

Kuula lugu!

Kommentaarid puuduvad