Reklaam sulgub sekundi pärast

Jõulukink fännidele! Miljardid annavad aasta lõpus haruldase kontserdi

Miljardid
Foto: Pressimaterjal

Eesti tippmuusikutest koosnev ansambel Miljardid teeb neljapäeval, 29. detsembril oma selle aasta viimase etteaste Tallinnas asuvas kontsertklubis D3.

“Harva, kui me kontserti anname, ent seda suurem sündmus see meie jaoks on,” lausuvad Miljardid. “Kuna äsja möödus viis aastat debüütplaadi „Kunagi läänes“ ilmumisest, keskendume rohkem selle plaadi lugudele, kaevame üles mõned head palad, mida kaua aega mänginud pole („Kallis“, „Suhkur, suhkur“, „Selgrooootus“) ning paneme markantse punkti tänavusele aastale.” 

Miljardid ehk Marten Kuningas (laul), Raul Ojamaa (kitarr), Peedu Kass (bass), Kristjan Kallas (trummid) tulid kokku aastal 2014, kui salvestati „Tagurpidi vaal“, mis ilmus samal aastal Kuninga teisel plaadil „Praktiline mees“. Pärast kolme aastat ja kahte singlit („Allan“ ning ingliskeelne „Mister Please“), ilmus Universal Musicu alt bändi esimene album „Kunagi läänes“, mis pälvis kiiresti avalikkuse tunnustuse ning tõi Miljarditele Eesti Muusikaauhindadel kolm tiitlit.

2019. andis bänd välja lühialbumi „Imeline“, mille üheks kandvaks looks on Jaak Joala ja Laineri esitatud kaver laulust „Vari“. Aastal 2020 andis bänd välja oma teise albumi „Ma luban, et ma muutun“ – Marten Kuninga sõnul romantiline kommentaar pandeemia- ja liikidehävitamisajastule. Lõppeval aastal väljastas bänd loo kokkuhoidmisest ja talisuplusest („Külm“) ning nautis oma suviste kontsertide menu.

ÜRITUSE AJAKAVA:

Uksed 20.00
Miljardid 21.00

Liitu sündmusega Facebookis ja osta pilet hinnaga 20€ Ticketerist!

Ürituse lisainfo:

  • Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.
  • Tegemist on eriüritusega ja D3 VIP-kaardid ei kehti.