Isiklik kokk ja kassipojad: asjad, mida kuulsad lauljad kontsertidel puhkeruumi nõuavad

maria

Artistidel on võimalik tellida lava taha puhkeruumi oma soovoi järgi igasuguseid asju. Nii mõnedki Eesti artistid on rääkinud, et on küllaltki tagasihoidlikud ja tellivad tavaliselt midagi head juua ning süüa. Uurisime, millised nõudmised maailmakuulsate staaride jaoks tuleb täita.

Madonna

Madonnal peab alati olema kontserdil 200-liikmeline saatjaskond. Tema lavatagune tuba peab välja nägema täpselt nagu tema enda kodu (see tähendab, et ta mööbel käib temaga kontsertidel kaasas), puhkeruumis peab olema eriline lillelõhnaline kangas ning rohkelt lilli. Lisaks peab tal olema isiklik kokk, kes valmistab ainult vegantoitu, ja oma enda keemilise puhastuse teenus.

Kuna Madonna on ka Eestis esinemas käinud, siis võib eeldada, et täpselt sama nimistu nõudmisi tuli täita ka siin.

madonna
Foto: Scanpix

Metallica

Samuti Eestis esinemas käinud Ameerika bändi Metallica puhkeruumis peab alati olemas olema eined kõikideks toidukordadeks kogu 100-liikmelisele tiimile. Eriti oluline on, et neil oleks kindlasti puhkeruumis toidulaual rohkelt peekonit. 

Nimistusse kuulub veel rohkelt värskeid puuvilju, erinevaid puuviljamahlasid (10 liitrit igat mahla), üheksat erinevat marki teraviljatooteid, erinevaid karastus- ja spordijooke. Alati peab olema neil ka väga kuum kohv, see ei tohi kindlasti olla jahtunud.  

metallica
Foto: Scanpix

Mariah Carey

Alati peab Ameerika lauljannal olema puhkeruumis roosa vaip, roosa poodium ja liblikakujulised trühvlid. Lisaks nõuab naine, et teda sõidetaks ringi vaid Rolls-Royce autoga, tal oleks 80 turvameest ning 15-liimeline saatjaskond.

Üks kord soovis Maria kontserdi asukoht saada 20 valget kassipoega ja 100 tuvi.

Üks allikas ütles Suurbritannia väljaandele Daily Mail: “Meil õnnestus hankida tuvid, keda kavatsesime taevasse lasta, kuid kassipojad osutusid kohutavalt raskeks.” Õnneks lükati taotlus tervise- ja ohutusprobleemide tõttu tagasi.

carey
Foto: Scanpix

Marilyn Manson

Ameerika laulja Marilyn Mansoni puhkeruumis peavad teda alati ootama Haribo kummikarud, minišokolaadid, Dorito kartulikrõpsud, hommikusöögihelbed, 2% piim, peened ja kallid juustud, šampanja (Cristal või Moet), kaks pudelit absintti ja konditsioneer.

Manson
Foto: Scanpix

Drake

Maailmakuulsal lauljal peab olema lava taga 48 loodusliku lõhnaga viirukipulka, Dr. Bronneri piparmündiseep, sealihavaba toit, E-Z Wider rullimispaberid, pakk Hollandi Master Presidenti sigareid, Andis T-Outlineri trimmerid ja lisakõlarite komplektid.

Alkoholsete jookide listi kuulub Pinot Grigio veini, Heinekeni õlud, pudelid Jack Danielsi, Patron Silver tekiila , pudel Hennesey või Courvoisier konjakit, Grey Goose viina.

drake
Foto: Scanpix

Jay-Z

Räppari puhkeruumis peab kontsertidel alati olema paar kuus pakki Sapporo õlut, pudel Belvedere viina, kaks pudelit Patron Silver tekiilat, kaks pudelit punast Itaalia veini Bolgheri piirkonnast, kaks pudelit Ace of Spades ning maapähklivõi ja moos.

Foto: Scanpix

Kommentaarid puuduvad