Reklaam sulgub sekundi pärast

Hiljuti isaks saanud gameboy tetris oma uuest singlist: esimene lugu, mille kirjutasin peale pikka kriisi

gameboy tetris
gameboy tetris — FOTO: Mona Õispuu

Täna, 16. mail üllatab armastatud Eesti artist gameboy tetris publikut uue soolosingliga „tabuuu”, mis ilmus värske muusikaettevõtte poolt Maison Beast Entertainment. Tegemist on esimese singliga artisti kauaoodatud tulevaselt debüütalbumilt ja ühtlasi esimene lugu, mille mees kirjutas peale pikka kriisi.

„Tabuuu on minu jaoks väga isiklik lugu, kuna tegu on esimese looga, mille kirjutasin peale pikka kriisi. Sealt ka otsus kasutada taustaks ja rütmikaks post-pungilikku biiti, mis viitab loos olevale valule, kuigi loo sõnum ise on vabastav ja postiivse alatooniga,” lisab gameboy tetris.

„Töötan hetkel aktiivselt enda esimese soolo debüütalbumiga, mis on tegelikult juba peaaegu purgis. Oleme tiimiga välja valinud 13 lugu, mis vähem või rohkem räägivad täiskasvanuks saamisest, kasvamisest ja arengust. Olen selle üle väga uhke ja ootan juba momenti, millal seda kõigiga jagada saan, on mida oodata,” naerab artist.

Loole on valminud muusikavideo artist DEW8 ehk Siim Parisoo poolt, kus teeb kaasa tantsija Maarja Tosin. „Kohe, kui Paveli laulu kuulsin, tuli palju mälestusi noorest armastusest, selle valust ja ilust. Teatud mõttes nostalgiline helipilt - äratuntavate muusikaliste elementidega punk kui ka post-punk muusikast inspireeris ka sellist esteetikat kasutama, mis on mulle väga omane. Seetõttu otsustasin minna ka hand-held kaameratöö peale ning planeerida võimalikult palju one shotte ning kasutada animatsiooni, mida tegin analoogtehnikas, et selle esteetika essents oleks õigesti esindatud. Nautisin selle ägeda projekti juures suurt loomingulist vabadust ja ägedat tiimi,” täpsustab režissöör Siim Parisoo.

Video filmiti Põhjala tehases Ankru Ateljees, kus paiknevad kunstnikke Väino Õuna, Margus Richard Talivee ja Rei Balticu tööd. „Me valisime sellele loole suhteliselt abstrakstse muusikavideo, mille usaldasime Siim Parisoole ja Siim pani sellega sajaga täppi,” tõdeb gameboy tetris.

Kuula uut lugu!