Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Robin Juhkental Soome eurolaulust: viimati võitis palja torsoga artist – näis, kas seeria jätkub

Robin Juhkental

Homme õhtul saab Eestimaa TV3 teleülekande vahendusel kaasa elada Eurovisiooni Soome eelvoorule Uuden Musiikin Kilpailu, mida kommenteerivad Anu Saagim ja Robin Juhkental. Juhkentali kinnitusel on põhjust erisaadet põnevusega oodata, sest tegemist on megaproduktsiooniga ja seal osaleb ju ka meie nublu.

Põhjuseid UMK-lauluvõistlust vaadata on mitmeid. Kindlasti väärib tähelepanu suursaate megaproduktsioon. Ütleks, et soomlaste saate fookus on võrreldes Eesti Lauluga veidi vähem naljal, aga rohkem just artistide lavaproduktsioonil,“ selgitab Juhkental. „Eriline põhjus vaadata on aga muidugi meie oma mehe nublu osalemine. Varasemalt pole Eesti artistidel seal hästi läinud; saab siis näha, kas needus sel aastal murtakse. Hoiame pöialt!“

Lisaks Eesti-Soome räpparite duole Mikael Gabriel x nublu võistlevad Tamperes Nokia Arenal toimuvas eelvoorus Cyan Kicks „Dancing With Demons“, Sexmane „Mania“, Sara Siipola „Paskana“, Jesse Markin „Glow“, Windows95man „No Rules!“ ja Sini Sabotage „Kuori Mua“.

Robin Juhkental on UMK-lauluvõistlust varemgi huviga jälginud ja valdab teemat piisavalt, et teha toredaid järeldusi ja observatsioone. „Näiteks olen tähele pannud, et Soomes võidab juba mitu aastat järjest kõige tümmisem ja valjem laul; lisaks on kaks aastat järjest võitnud palja torsoga arstist; näis kas ka sel aastal seeria jätkub,“ märgib ta.

„Soome eurolaul 2024“ ülekannet TV3 eetris kommenteerib Robin Juhkental koos Anu Saagimiga. „Loodame Anuga leida toreda tasakaalu asjaliku ja lõbusa vahel,“ sõnab ta.

Tamperes on Soome eurolaulu võistlust kajastamas ka meelelahutusportaali tv3.ee võttegrupp ja reporter Karl-Gustav Kurn, vahendades otse sündmuskohal toimuvat reportaažide, fotogaleriide ja uudislugudega.

„Soome eurolaul 2024“ on TV3 vaatajate ees homme kell 21.30.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI