Reklaam sulgub sekundi pärast

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Räiged hinnad! Vaata, mida pakutakse Soome eurolaulu külastajatele

Täna toimub Soome eurolaulu konkurss, kus osaleb ka meie räppar nublu. Meie reporter avastas enne šõud Nokia Arenat ning uuris, mida kohalpeal võimalik osta on.

Söögipoolisest saab kohapeal klassikaliselt hamburgereid ja muud kiirtoitu, kuna suurüritustel on palju näljaseid vaja kiiresti ära toita. Hinnad kiirtoidu kohta on pigem krõbedamad.

"14.90 eurot tundub olema see kombo, kus on siis friikad ja burger. Ütleks, et normaalne hind siin täiesti ja ühe burgeri saab siis 10 euroga. Tegelikult ühe burgeri kohta veidi on krõbe hind, aga tegelikult ma tean, et see on hea burgerifirma (Friends & Brgrs)," rääkis Karl-Gustav.

Natuke eemal on juba järgmine toidukoht, mis pakub hot doge.

"Tundub, et siin on hot dogi hind 9.30 eurot. Siin ikka peab varuma korralikult paksu rahakoti, et toime tulla." sõnas Karl-Gustav. Noormees leidis menüüst ka õlu, mis samuti maksab hingehinda. "Õlu hind on 8.60 eurot 0.4 liitri kohta. Tundub, et raha peab tõesti kaasa võtma."

Lisaks on areenil võimalik osta endale spetsiaalselt iga esinejaga seotud kokteil, mis kõik maksavad 11 eurot. Räppar nublu ja Mikael Gabrieli kokteili nimi on Vox on the Rocks.

Karl leidis ka fännidele mõeldud artistide tooted, mida on kohapealt võimalik endale soetada.

"Mu selja taga on ka Vox Populi pusa, mis maksab 64.95 eurot. Siin on ka sendid mängus ja ütleks nii, et see on sellisest heast materjalist. Tasub käia välja selle summa. Kõige odavam asi, mida Vox Populist võime saada on kohvikruus, mis maksab 20 eurot."

Letis oli ka eelmise aasta võitja Käärija tooteid. "Käärija müüb enda särke, pusasid ja ka kõrvarõngaid! "Cha-cha-cha" kõrvarõngaste eest peab käima välja 35 eurot ja kõige odavamad kõrvarõngad paistavad olevat 25 eurot."

Vaata videot ning saa teada, kuidas külalistel on võimalik end šõu alguseni lõbustada!

Tamperes on Soome eurolaulu võistlust kajastamas ka meelelahutusportaali tv3.ee võttegrupp ja reporter Karl-Gustav Kurn, vahendades otse sündmuskohal toimuvat reportaažide, fotogaleriide ja uudislugudega.

"Soome eurolaul 2024“ on TV3s täna kell 21.30!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI