Reklaam sulgub sekundi pärast

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET

Liigse tantsimise tulemus? Eesti eurolaulikud pistavad rinda Veissoni vigastusega

5MIINUST ja Puuluup Eurovisionil
5MIINUST ja Puuluup Eurovisionil — FOTO: Alma Bengtsson/EBU

Eestit Eurovisionil esindanud 5MIINUSE liige Päevakoer ning Puuluubi liige Ramo Teder sõnasid "Ringvaate" saates, et pistavad rinda Veissoni vigastusega.

Veissoni vigastuseks nimetavad mehed vigastusi, mis neil tekkisid seoses Veissoni tantsimisega. Näiteks Päevakoer sõnas, et tema tantsis ära oma parema õla. "Kuskil seal enne poolfinaali juba oli see tunne, et tegemist on tõsise spordvigastusega," rääkis Päevakoer.

Ramo Teder tantsis endal Veissoniga selja ära. "Just selles žürii läbimängus, päev enne finaali, kus ma panin nii täiega kui sain," rääkis Teder ning lisas, et laval on tal ju lisaks käes veel ka pill ning mikrofon. "Kuskilt keskelt käis nõks läbi ja siiamaani on."

Eurovisioni proovides said mehed Veissoni vihutud kõvasti ning tõdesid, et ka füüsiline vorm on muutunud paremaks. "Elukaaslane ütles küll esimese asjana, et väiksemaks oled jäänud," rääkis Päevakoer. Estoni Kohver tõdes selle peale naljaga, et seda juttu ta hästi ei usu. 

Mehed on võitjaga ise väga rahul. Väga sümpatiseeris neile ka Taani lugu, kuid paraku ei saanud nemad poolfinaalist edasi. 

"Väga pull on! Ma olen tähele pannud, et rahvas ka vist pahane pole," sõnas Kohver 20. koha kohta. "Nii palju me kommentaare oleme lugenud, siis läbiv teema on see, et 20. koht küll, aga vähemalt on päris mehed."

Ka Päevakoer tõdes, et neid võeti kuidagi leebelt vastu. Tavaliselt ollakse kommentaariumites siiski krõbedad. 

Vaata lähemalt "Ringvaate" intervjuust!

Kommentaarid puuduvad

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET