Reklaam sulgub sekundi pärast

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET

Kumb on parem? 5MIINUST ja Puuluup tegid tuntud Eurovisioni võiduloost oma versiooni

Johanna Alvin

5MIINUST ja Puuluup
5MIINUST ja Puuluup — FOTO: Silver Siilak

Vähem kui kuu aja pärast astuvad 5MIINUST ja Puuluup üles Eurovisioni lauluvõitlusel Malmös. Mehed aga ei piirdunud üksnes oma laulu esitusega, vaid kaverdasid ka armastatud eurolugu "Fairytale", millega Alexander Rybak aastal 2009 võitluse võitis.

Paljud selle aasta lauluvõistluse osalejad avaldasid Eurovisioni ametlikul Youtube'i kanalil stuudios salvestatud lood teistest kuulsatest hittidest. Eestit lauluvõitlusel esindavad 5MIINUST ja Puuluup kaverdasid tuntud eurolugu "Fairytale", millega norrakas Alexander Rybak kodumaale aastal 2009 võidu tõi.

Meie meeste uues versioonis kasutati legendaarse viiuli asemel hoopis Hiiu kannelt, mida Puuluup ka selle aastases euroloos kasutab. Muidugi ei ei puudunud loost ka humoorikas tants, mis "Fairytale" jaoks on palju aeglasemaks muudetud.

Vaata esitusi ja otsusta, kumb on parem - kas originaal või 5MIINUSE ja Puuluubi kaver!

9. mail astuvad Malmös Eurovisioni lauluvõitlusel üles 5MIINUST ja Puuluup looga "(nendest) narkootikumidest ei te me (küll) midagi".

Eurovisiooni lauluvõistluse esimene poolfinaal toimub Rootsis Malmös teisipäeval, 7. mail. Teine poolfinaal toimub neljapäeval, 9. mail ja laupäeval, 11. mail toimub suur lauluvõistluse finaal.

Kommentaarid puuduvad

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET