Reklaam sulgub sekundi pärast

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET

Eesti eurolauljad avasid Hollandi diskvalifitseerimise teemal suu: ei tea, kui vääriline karistus see oli!

Vikerhommik

Eestit Eurovisionil esindanud Estoni Kohver ja Marko Veisson tõdesid "Vikerhommiku" saates, et Hollandi laulja diskvalifitseerimise kohta liikus infot vähe.

"Keegi ei rääkinud midagi," sõnas Kohver ning lisas, et kõik teadsid, et midagi juhtus, aga keegi ei teadnud, mis täpselt. "Mul on endal isiklikult jube kahju, et Joostil võistlus niimoodi lõppes, aga on mis on. Me täna ka ei tea, kui vääriline karistus see oli."

Saates uuriti meeste käest ka seda, kas Malmös valitsesid pinged seoses Iisraeli teemaga. Estoni Kohver tõdes, et neile ei loetud enne lavale minemist erilisi sõnu peale. "Vist saadi aru, et me oleme sellised juba vanemas soliidsemas eas kamp mehi."

Küll aga ei möödunud üritus täiesti sekeldusteta. Nimelt ühel päeval joosti Marko Veissonile koridoris järele, et uurida, mis rätik tal on käe ümber. "Mul oli üks kaelarätt seotud käe ümber, et äkki sellel on mingi poliitiline sõnum. Aga see oli Võrtsjärve nädala regatt," sõnas ta. 

"Poliitika definitsiooni järgi ei saagi midagi apoliitilist olla. Kui inimesed omavahel suhtlevad, siis seal on poliitika mängus, ükskõik, mida nad parasjagu teevad. On lihtsalt küsimus, et milliseid piire kuhu seada ja kuskil lubada või mitte lubada. On täiesti normaalne, et poliitika muudab inimesed emotsionaalseks ja pakub emotsioone," tõdes Veisson.

Kuula "Vikerhommikut" allolevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eurovisioni

toob sinuni COOLBET