Reklaam sulgub sekundi pärast

Eleryn Tiit uuest loomingust koos armastatud meeslauljaga: ta tuli üks õhtu minu juurde, jõime veini ja…

Eleryn Tiit
Eleryn Tiit — FOTO: Hindrek Maasik

Eleryn Tiit avaldas 16. mail video oma debüütalbumilt ”Vastassuunas” pärinevale loole ”Kuule ja tagasi”. Loos teeb kaasa ka Eleryni hea sõber Jüri Pootsmann, kellega koos sündis lugu veini juures ja klaveri taga musitseerides.

”Kuule ja tagasi” on südamlik ja ilus duett, milles kohtuvad kaks suurepärast lauljat ja head sõpra, Eleryn Tiit ja Jüri Pootsmann. Eleryni sõnul oli algusest peale teada, et ”Kuule ja tagasi” saab olema tema albumi lõpulugu ning Erki Pärnoja abiga otsisid nad sellele ajatut kõla.

„Jüriga loo tegemine oli väga lihtne ja loomulik, sest me oleme sõbrad. Ta tuli üks õhtu minu juurde, jõime veini, istusime klaveri taga ning lihtsalt kirjutasime ja laulsime. Järgmisel õhtul kutsusime kampa ka Andreas Poomi ning siis saigi see lugu oma praeguse meloodia ja sõnad. See on üks mu lemmiklugudest,“ avab Eleryn loo sünni tausta.

Hindrek ”Masa” Maasiku poolt ülesvõetud videos astuvad üles ka Eleryni bändi liikmed Kristjan Kallas, Mattias Tirmaste ja Siim Hendrik Saar.

Kuula uut lugu!

Täpselt nädala pärast, 23. mail, toimub Paavli kultuurivabrikus Eleryni debüütalbumi ”Vastassuunas” esitluskontsert, kus tulevad ettekandele nii uued albumilood kui ka mõne aasta tagused singlid nagu ”Vaikin” ja ”Kõikjal kõiges”.