Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Armastatud popmuusikud annavad taas ainulaadse jõulukontserdi

Kontsert
Foto: Pressimaterjal

(Mitte) järjekordne jõulukontsert leiab sel korral aset kahes linnas, 16. detsembril Alexela kontserdimajas, Tallinnas ning 18. detsembril Vanemuise kontserdimajas, Tartus.

Eesti popmuusika tippkvartett Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel ja INGA tulevad taas, et anda ainulaadne jõulukontsert, mis koostöös Smuuviga toimus esmakordselt eelmisel aastal Fotografiskas. „Publik võttis eelmine kord kontserdi väga soojalt vastu, seega tundus igati loogiline teha seda sellel aastal jälle ning suuremalt ja uhkemalt kui varem,” lisab Lotte Krall korraldustiimist.  

Üheks õhtuks astuvad lavale 4 sõpra – Jüri Raplast, Eleryn Viljandist, Rahel Loksalt ja Inga Lasnamäelt. Selle sõpruskonna deviisiks on „Sõidame!” mis reedab selle kamba üldist ellusuhtumist – kõik ideed, millest vähegi värvikaid mälestusi võiks sündida, viiakse ellu! Selle 5-aasta taguse sõpruse alustaladeks on ühine huumoritunnetus ning soojemat sorti tunded muusika ja teineteise vastu. Ühiseks tutvumiskohaks sai tegelikult Otsakool. „Eks jah, see Otsakool meid ühendas. Mõni sai Otsakooli sisse, mõni mitte. Aga sõprus jäi ja võitis,” naerab Rahel.

„Meie kõigi jaoks on just sellel kontserdil kuidagi hoopis teine ja erilisem tähendus, kui teha lihtsalt kolleegidega järjekordne kontsert. Me oleme parimad sõbrad, kes veedavad igapäevaselt väga palju koos aega ning paratamatult laulame päris palju oma lõbuks. Sellest tuli omakorda mõte pakkuda inimestele killukest meie pühapäevastest kokkusaamistest,” täpsustab Eleryn Tiit, kust sai alguse idee ühise projekti jaoks. „See on meie kõigi jaoks kahtlemata üks aasta tippsündmusi, usun, et kõik meist kinnitavad seda üheselt,” lisab Jüri Pootsmann.

Kontsert on sobilik kogu perele ning suurepärane kink sõbrale või pereliikmele. Kuulda saab kõikide artistide originaalloomingut kui ka „mõõdukas” koguses jõululaule. „Päris täpset kava veel jagada ei tahagi, eks me tibu rada pidi hakkame pisut avama, mida need kaks kontsertõhtut publikule toovad. Las praegu säilida mingisugune üllatusmoment,” kommenteerib INGA.

Piletid kontsertidele saadaval tänasest Piletilevis.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI