Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

35 aastat hiljem! Just see maailmakuulus retrohitt võitis selle aasta parima loo tiitli

Loo
Loo "Fast car" kaverdanud muusik Luke Combs — FOTO: AP/Scanpix

Tracy Chapman jätkab ajaloo tegemist oma 1988. aasta hitiga “Fast Car”, olles võitnud kolmapäevasel kantrimuusika auhindade (Country Music Awards) jagamisel “Aasta laulu” tiitli

Chapman ei viibinud telesaates, mis toimus Nashville’i Bridgestone Arenal, kuid kantritäht ja kategooria saatejuht Sarah Evans luges pärast tema võitjaks kuulutamist Chapmani nimel sõnumi.

“Mul on kahju, et ma ei saanud täna õhtul teiega ühineda. Minu laulule on tõesti suur au pärast 35-aastast debüüti tunnustust saada. Vau. Aitäh CMA-le ja eriline tänu Luke’ile (Combs) ja kõigile “Fast Car” fännidele,” ütles Evans Chapmani nimel.

Kantrimuusika auhindade võit on märkimisväärne saavutus, arvestades, et “Fast Car” debüteeris 35 aastat tagasi ja selle populaarsus tõusis juulis pärast seda, kui kantritäht Luke Combs avaldas hittsinglist kaveri.

Combsi esitus jõudis Country Airplay edetabelis 1. kohale, muutes Chapmani esimeseks mustanahaliseks naiseks, kes on edetabeli tipus alates selle loomisest 1990. aastal.

Chapman, kes on laulu “Fast car” ainus autor, saavutas tänu Combsi kaverile ka Billboardi kantrilaulukirjutajate edetabelis 1. kohale.

“Fast Car” oli esimene singel Chapmani omanimeliselt debüütalbumilt ning see pälvis talle 1989. aastal Grammy parima popvokaal esituse eest ning aasta plaadi ja laulu nominatsiooni.

Kuula ja meenuta lugu “Fast car”!

Kuula ka uut versiooni, mille kaverdas Luke Combs!

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI