Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Võit või kaotus? Vaata, mida ennustavad Merily Timmeri kaardid Soome eurolaulul esineva nublu tähtkujule

Juba sel laupäeval astub Soome eurolauluvõistlusel üles nublu koos Miikael Gabrieliga. Vaata, mida ennustavad Timmeri tarokaardid nublu tähtkujule!

Räppar nublu on sündinud 26. juuni 1996 ja on tähtkujult vähk. Mida ennustavad Timmeri tarokaardid selleks nädalaks vähile?

Vähk alustab nädalat suurte plaanidega, millega tuleb kaasa palju uusi ideesid. See võib tähendada reisimist või vabaaja sisutamist, kuid plaane on metsikult. 

Meessoost vähid solvuvad kellegi peale kohe tõsiselt. See võib puudutada välimust ja solvang võetakse kohe sügavalt hinge. Või äkki tähendab see seda, et nublul jääb euroloo valimisel võit saamata ja noormees solvub? Seda näitab vaid aeg. Lisaks peaksid meessoost vähid pöörama tähelepanu oma kõri piirkonnale, lihastele ja südamele.

Suhtes vähkidel on rahateemad laual ning uuritakse palju kuidas ja kuhu raha panna. Üleüldiselt on sujuv ning rahulik nädal armastuses.

Vallalised vähid aga teavad väga hästi, mida nad tahavad. Kui minna kohtingule, siis teatakse täpselt kuhu ja mida teha. Väga palju nauditakse oma välimust.

Hoiatusena soovitavad kaardid olla ettevaatlikud tööl, et rahateemadega konfliktseks ei läheks.

Vaata kõikide tähtkujude ennustusi TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions