Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Mis saab valitsusest? Timmeri tarokaartide ennustus Isamaa esimehe tähtkujule: teil on ainult mina ja maailm!

Seeder
Fotokollaaž: Kaupo Kikkas/TV3

Sellel nädalal peab Isamaa koalitsioonikõnelusi Reformierakonna ja Sotsiaaldemokraatidega. Kuna Isamaa oli peamiseks kaalukeeleks valitsuse moodustamisel ja kõik võimalused on veel lahtised, vaatame, mida ennustavad Timmeri tarokaardid Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederile.

Helir-Valdor Seeder on sündinud 7. septembril 1964 Viljandis ja on seega Neitsi tähtkujust.

Võtsime ette TV3.ee portaalis ilmuva Merily Timmeri ennustuse selleks nädalaks ja vaatasime, mida ennustavad tarokaardid Seederi tähtkujule.

"Neitsi on sellel nädalal natuke pealetükkiv. Kuidagi teil tulevad mingid mõtted, need mõtted on toredad, aga siis te surute peale ja kui teised ei võta vedu, siis kipute pahasti ütlema. Te hästi tahate inimesi oma plaanidega kaasarääkida, aga teistega üldse ei arvesta see nädal. Ainult mina ja maailm on," räägib Merily.

Mida ennustavad kaardid just meesterahvastele? "Kes on suhtes, siis te saate oma tahtmise ja olete õnnelik, aga teie kaaslane ei pruugi end selle kohapealt hästi tunda. Katsuge natukene arvestavam olla," kinnitab Merily.

Merily hoiatused ja soovitused Neitsidele selleks nädalaks: "Oma mõtetega - arutlege teistega ja arvestage teistega. Te lihtsalt olete pealetükkivad ja tüütud."

Vaata kogu ennustust videost!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions