Reklaam sulgub sekundi pärast

Uue kallimaga armuõnne nautiv Mallukas sai Timmerilt ootamatu ennustuse

Aastavahetuse erisaates "Mida toob aasta 2024: Kirsti Timmeri suur taroskoop" avaldas Kirsti Timmer, mida on uuel aastal varuks kalade tähemärgile. Saates oli külas ka staarblogija Mallukas, kellele Timmeril oli varuks nii mõnigi ootamatu ennustus.

Menukas erisaates laob nõid-ennustaja Kirsti Timmer tarokaarte kaheteistkümnele tähemärgile ja iga tähtkuju kuulsale esindajale. Tuntud ja armastatud staarid lasevad endale tulevikku ennustada nii armuasjades, karjääriredelil kui tervise osas. Kellel veab uuel aastal, kes peaks hoidma madalat profiili, kes leiab uue kaaslase, kellel oodata pisiperet.

Üheks saatekülaliseks oli armastatud staarblogija Mallukas, kes on kalade tähtkujust.

Kirsti lubab kaladele igati positiivset uut aastat: "Kaladel on armastuses väga palju muutusi. Kalad on sellel aastal need, kelle peal on tähelepanu. Kui oled naine, siis ruumi astudes vaatavad kõik mehed teie poole, kui olete mees, peate naisi vitsaga eemale ajama. Kalade perre sünnib lapsi. Ja on igatahes armastuse rindel väga hea aasta."

Paljud lõpetamata projektid, mis on pooleli jäävad, saavad nüüd taas hoo sisse ja viivad tulemuseni.

Mallukas uuris Timmerilt, kuidas hakkab minema tema uuel raamatul, mis peaks samuti ilmavalgust nägema sellel aastal. "Ma pakun, et parim aeg see raamat välja anda on sügisel. Ära hoia kinni vanadest asjadest, ehk võta selle raamatuga uus nurk. Mida avatumalt sa kirjutad, seda parem."

Kommentaarid puuduvad