Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk tõmbub endasse, skorpion peaks pöörama tähelepanu oma tervisele ning kalad on kahevahel

Mida toob käesolev nädal õhumärkidele?
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (6. – 12. märts) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk on endassetõmbunud ning sooviks lõbutseda, kuid siiski kerkivad esile teatud kohustused, mis ajavad tõeliselt närvi. Vähk mõtleb, miks peavad need kohustused nende kaelas olema ning miks keegi teine ei võiks neid ära teha.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpioni nädalat iseloomustab analüüsimine, kuna kõigest ei ole võimalik päris täpselt aru saada. Neil skorpionitel, kelle suhe lõppenud või lõppemas, tekib küsimus, kumb osapool on asjade sellises käigus ikkagi süüdi. Samuti on palju tööd ning skorpionit vaevab pidev ülemõtlemine. Tähelepanu tuleks pöörata oma tervisele, täpsemalt kõrile, maole, seljale ja verele.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad on sel nädalal kuidagi kahevahel ning soovivad midagi enda jaoks paremaks teha. Siiski pole kalad kindlad, kas see on ikka õige otsus. Nädala jooksul on võimalus luua ka üks uus suhe, aga kalad ei ole sellega lõpuni rahul.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions