Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk on mures tervise pärast, skorpion mõtleb minevikule ja kalad panustavad iseendasse

Mida toob käesolev nädal veemärkidele?
Mida toob käesolev nädal veemärkidele? — FOTO: korotychyurii / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (27. märts – 2. aprill) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk muretseb nii enda, oma laste kui ka vanemate tervise pärast. Käesoleval nädalal tuleks pöörata tähelepanu verele ja pärilikele haigustele. Samuti on vähil töö juures oodata teadet, millega ei saa väga rahul olla.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion elab oma minevikus. Sel nädalal mõtleb skorpion vanade asjade peale ning teeb sellega endale liiga. Skorpion hakkab planeerima reisi ning sooviks puhata. Seda tuleks ka teha, sest siis saab mõtted minevikus toimunu pealt eemale.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad tahavad oma elu paremaks muuta, õppida midagi juurde ja särada. Tulemas on ka üks pidu, mille osas on kalad kahtleval seisukohal: kas minna või mitte? Kalad tahavad panustada iseendasse, et särada ja olla parem mina.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions