Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk on konfliktne, skorpion analüüsib varem lõpetatut ja kaladel ei tasu kellelegi raha laenata

Vaata, mida toob käesolev nädal veemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal veemärkidele! — FOTO: gmac84 / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (20. – 26. märts) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk on sel nädalal konfliktne. Iga väiksemgi asi ajab teda närvi ning vähk asub kohe ründavale positsioonile. Samas kahtlevad vähid ka ise, kas neil on ikka tegelikult õigus. Sellise ründava hoiakuga toob vähk aga endale kaela palju pahandust.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion mõtleb varasemalt lõpetatud asjadele. Need võivad olla näiteks tööasjad või suhted. Skorpion analüüsib, kas tegemist oli õige otsusega, kuid on päeva lõpuks ikkagi rahul.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad ajavad sel nädalal taga teatud rahasid, kuid jäävad neist ikkagi ilma. Käesoleval nädalal ei tasu kellelegi raha laenata, kuna sellest võib lihtsalt ilma jääda. Kalad on õnnetud, kuna usaldus osade inimeste vastu on lihtsalt kadunud.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions