Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähil tuleb mõnus nädal, skorpion võib oodata uut tutvust ning kalad on romantilised

Mida toob käesolev nädal veemärkidele?
Mida toob käesolev nädal veemärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (27. veebruar – 5. märts) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähki on ees ootamas mõnus nädal ning saab kulgeda omas tempos. Tööasjad on paigas ning samuti on aega olla koos kaaslaste ja sõpradega. Samuti kulutavad vähid sel nädalal raha mõistlikult ning tunnevad end hästi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion peab üle vaatama oma rahaasjad. Keegi on võtnud skorpioni sihikule, et korraldada tema vastu mingisugune petuskeem. Nädalalõpp toob skorpionile ühe toreda peo, kuid skorpion kipub siiski teravalt ütlema. Nii suhtes kui ka vallalistel skorpionitel on sel nädalal oodata uut tutvust.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad tahavad sel nädalal kogeda romantikat, kuid samas on tulemas ka suured kulutused ning kalad on mures, kuidas oma väljaminekuid koomale tõmmata. Nädalalõpp tuleb romantiline ning kalad viskavad peast ära kõik muud mõtted.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions