Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn ootab kevadet, neitsi on konfliktne ning kaljukitsel toimuvad tööalased muudatused

Mida toob alanud nädal sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?
Mida toob alanud nädal sõnnile, neitsile ja kaljukitsele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (6. – 12. märts) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn ootab kevadet ning energiat, et tahaks asjadega tegeleda. Sõnnil on kõigest kopp ees ega saa ennast hästi käima. Sõnn tahaks tegeleda rohkem hobidega, liikuda ja õues jalutada, aga end käima saada on väga raske. Samuti ei taha sõnn tegeleda tööasjadega.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsid on sel nädalal konfliktsed. Oodata on tööalast, rahaga seotud teadet ning tekib tunne, justkui neitsi jäetakse maha. Palka võetakse vähemaks või tehakse asjad ümber nii, et neitsi on selle üle õnnetu. Samas, kui üks uks sulgub, saab teisest uksest ikkagi läbi minna.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukitsel on töö juures oodata muudatusi, mis võivad alguses paista veidi hirmutavad. Siiski saab nende üle hiljem ikkagi rõõmus olla. Ei tasu ära ehmatada, sest töö juures toimuvatest muudatustest saab kaljukits kindlasti kasu. Nädalalõpus on oodata mõnusat koosviibmist sõprade seltsis.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions