Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn naudib kodus olemist, neitsi töötab pühade ajal ning kaljukitse süda on täis armastust

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn üritab mõelda jõule ja pühasid enda jaoks ilusamaks. Ta on oma kaaslase või sõpradega kodus ning tähistab seal. Sel nädalal tegeleb sõnn loominguliste tegevustega ning naudib kodus olemist. Siiski vajab tööl mingisugune suur otsust langetamist, kuid rahaliselt on tulemas väga hea nädal!

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi tahaks aja maha võtta ja minna pühadelainele, kuid tööd tuleb aina rohkem peale. Neitsi teebki kogu pühadeaja tööd.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukitsel on süda armastust täis ja liblikad kõhus. Tulemas on pidustusi ja unistuste täitumist, kuid kaljukits kipub üle mõtlema. Sündmustel tuleks sel nädalal siiski lasta minna sinna suunda, kuhu nad ise lähevad!

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions