Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikutel jääb reis ära, kaalud teevad suure muudatuse ja veevalaja seisab silmitsi manipulatsioonidega

Vaata, mida toob käesolev nädal õhumärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal õhumärkidele! — FOTO: liudmilachernetska / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (20. – 26. märts) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud tahavad minna reisile, kuid see jääb ootamatult ära. Põhjuseks võib olla nii haigestumine kui ka ootamatu rahaline väljaminek ning kaksikud niipea reisile ei lähe. Kaksikud ajavad sel nädalal taga romantikat, kuid sellega käib kaasas üks suur mure.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud lõpetavad sel nädalal midagi ära. Tegemist võib olla tutvuse või tööasjaga, aga üks on kindel: kaalud teevad käesoleval nädalal ühe suure muudatuse.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalajatega manipuleeritakse sel nädalal. Manipuleerida võidakse näiteks raha või tervisega seonduvate teemadega ning veevalajatel tasub hoida külma närvi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions