Müstika

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikuid on ees ootamas tore pidu, kaaludel tuleks võtta aeg maha ja veevalajal on kinnisidee

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

  • Kaksikud

Kaksikutel tuleb töine nädal. Küll aga on nädalalõpus oodata tähistamist ning toredat pidu. Kaksikute fookus on siiski tööl, kus võib oodata toredat pakkumist, mis on nagu unistuse täitumine. Iseenesest on tegemist hea pakkumisega ning tasub kaaluda selle vastuvõtmist, kuid see puudutab unistust, mis ei ole enam praegu nii aktuaalne.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Kaalud

Kaalud tahavad sel nädalal teha mingisuguse muutuse ja kui ka ei taha, toimub muutus iseenesest. Kaalud on nii palju tööd teinud, et kui nad ise puhkust ei võta, tõmbab tervis neid tööst eemale. Kaaludel on vaja võtta aeg maha ja puhata.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Veevalaja

Veevalaja tahab täide viia oma pöörase unistuse, mille peale teised kõrvaltvaatajad imestavad. Veevalajatel on kinnisidee ning ümberkaudsed kutsuvad teda mõistusele tulema. Veevalajad ei lase ennast mõjutada ning teevad ikka seda, mida tahavad. Tervise poolest peaks tähelepanu pöörama kõrile ja liigestele.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob teieni Expressions