Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud muretsevad pühade sujumise pärast, kaaludel tekib töö juures konflikt ja veevalaja toimetab kodu kallal

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud muretsevad, et kas nende organiseeritud pühad sujuvad ja kõik läheb nii, nagu nad on planeerinud. Siiski ei ole vaja üle mõelda ning kaksikud jäävad lõppkokkuvõttes väga rahule.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud saavad sel nädalal töö juures tigedaks, sest pidevalt lisandub uusi tööülesandeid, kuid kaalud tahaksid end juba pühadelainele sättida. Tööl on oodata lausa konflikti, millega peaks ettevaatlikult toimima. Tervise seisukohalt peaks tähelepanu pöörama seljale ja maole.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja nädal algab peoga ning klaasid kõlisevad juba esmaspäeval. Veevalajad toimetavad sel nädalal kodu kallal ning tõstavad asju ümber. Veevalaja tahab õppida ka midagi uut ja huvitavat ning luua endale uusi võimalusi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions