Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud muretsevad pereliikmete pärast, kaalud tahavad lõbutseda ja veevalaja pulbitseb headusest

Mida toob käesolev nädal õhumärkidele?
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: thanumporn / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (10. – 16. aprill) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikute süda on sel nädalal muret täis just omaenda pereliikmete pärast. Kel on kodus teismelised lapsed, muretsevad nende vaba aja veetmise pärast ja tegelikult tulekski sel silma peal hoida. Kaksikud muretsevad ka oma kaaslase ning erinevate pidude ja koosolemiste pärast ning tunnevad, et tuleb teha teatud muudatusi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud tahavad, et kõik oleks tore ja lõbus ning sooviks igale poole minna. Nädala alguses tulevad tööasjad vahele, aga nädala teine pool tuleb kaaludel tõepoolest lõbus.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja tahab sel nädalal olla kõigiga hea, kuid liigset headust võidakse ära kasutada. Veevelajatel tasub olla ettevaatlik, sest nende ümber satuvad inimesed, kes lõputust headusest kasu lõikavad.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions