Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär teenib palju raha, lõvi kahtleb kaaslases ning amburit valdab lapsik rõõm

Vaata, milliseks kujuneb tulemärkide nädal!
Vaata, milliseks kujuneb tulemärkide nädal! — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (27. veebruar - 5. märts) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Suhtes olevad jäärad jõuavad sel nädalal suure küsimärgi ette: kas minna suhtega edasi või mitte? Jäär tahab teha tööd ning väldib mõtlemist isiklikele suhetele. Tööd teeb jäär aga hästi, teenib palju raha ning tööalaselt on ees ootamas uued väljakutsed.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvi kahtleb sel nädalal oma kaaslases ja sõprades. Ei ole täpselt selge, kas lõvi tahab nende inimestega jätkata või mitte. Lõvi on kaaslaselt oodanud midagi sellist, mida lõppude lõpuks pole tulnud. Tekib tunne, et suhe justkui ei viigi kuhugi edasi. Siiski peaksid lõvid enne uste kinni löömist võtma asju rahulikult. Rahaliselt on lõvil hea nädal ning ta panustab palju oma hobidele.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Amburit valdab sel nädalal lapsik rõõm. Ambur on rahul: ta on saanud eelmisest nädalast võtta endale aega, muuta oma tööasju ja kodu, lugeda raamatut ja tegeleda oma hobidega. Amburile tuleks käesoleval nädalal kasuks üks lõõgastav massaaž, sest lihased kipuvad veel pinges olema.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions